Прогноз і ставка. Біатлон. Чоловіча естафетна гонка в Оберхофі

15:30, 15 січ 2021
На етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі відбудеться чоловіча естафетна гонка. Збірна України не програє команді Швеції на вогневих рубежах.

Завдання не з простих знайти сьогодні ставку на користь нашої збірної. Вже після першого етапу ми будемо пристойно відставати – Тищенко надійний на рубежах, але на лижні програє багато. Підручний на другому етапі спробує підтягнути команду, але на третьому етапі – Дудченко, і ми знову відкотимося назад через не найшвидші ноги українця. На фініші Примі вже буде вкрай важко щось виправити.

Але чого у нас не відняти, так це більш-менш надійної стрільби, і за цим показником ми цілком можемо впоратися зі шведами. Тищенко та Фемлінг – снайпери приблизно одного калібру, але у шведа в естафетах процентівка закритих мішеней навіть буде гірша. Викликає побоювання Підручний, який щоб підтягти нашу збірну може почати швидко стріляти на рубежах, що не завжди призводить до добра, але й проти нього у шведів Понсілуома – завжди готовий також начудити на стрільбищі. Дудченку до снаги не програти на рубежах Самуельссону, який до того ж перебуває не в найкращій фізичній формі. Антон у естафетах Кубка світу більше двох промахів ще не робив (одиночну мішану в рахунок не беремо). На заключному етапі у шведів побіжить Оскар Брандт, вимушений замінити Неліна. І тут у нас мала б з’явитися перевага. Брандт за два спринти Оберхофу зробив сім промахів, а тут ще й перша для нього естафета на Кубку світу, та ще й останній етап. У Прими повинно вистачити досвіду, навіть на незвичному для себе четвертому етапі, виграти у шведа на стрільбищі, ну або як мінімум не програти, не виключаю, що і цього вже цілком вистачить для нашої ставки.

Ординар: Виграш
Оберхоф. Естафета. Чоловіки
15:30/15 січ
Хто зробить більше промахів: Швеція - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
Кешбек 3000 гривень від БК Marathonbet
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора Marathonbet пропонує новим клієнтам кешбек 10% від ставок за місяць. Максимальна сума, яку гравець може отримати у рамках даної пропозиції – 3000 гривень. Для участі в акції потрібно:
807
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1