Прогноз і ставка. Алессандро Бега – Сергій Стаховський: українець має перемагати, але без розгрому

21:00, 13 сер 2019

Сьогодні ввечері  на турнірі серії Challenger, який проходить цими днями у Словенії, в боротьбу вступає Сергій Стаховський. Суперником українця буде Алессандро Бега із Італії.

На турнірі Стаховський має четвертий номер посіву, тому перший раунд він пропускав. Натомість італієць вчора грав і грав дуже впевнено. Менше години він витратив на перемогу над Жомбі. Останній за весь матч взяв всього три гейми.

Звісно, зірок з неба Бега не хапає і 380 позиція у рейтингу про це красномовно говорить, але вчорашня впевнена перемога трохи збиває з думок. До того ж всі ми знаємо, як вміє програвати вже виграні сети і матчі Стаховський. Навіть тим, хто за статусом значно нижче.

Букмекери впевнено дають перевагу Сергію і це логічно, він має перемагати. Проте я пропоную заграти плюсову фору на італійця. Не думаю, що сьогоднішній Стаховський буде когось «виносити» з корту, влаштовуючи показові розгроми.

Ординар: Програш
ATP Challenger Tour
21:00/13 сер
Бега – Стаховський
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0