Прогноз і ставка. Альяж Бедене – Ілля Марченко: українець закінчить свій турнірний похід

19:30, 14 сер 2019

Сьогодні вдень відбудуться вчорашні матчі, які були перенесені через дощ. Так буває у великому тенісі, що природа вносить свої корективи, але ми не переймаємось з цього і просто чекаємо на цікаві нам поєдинки. Альяж Бедене, який знову став словенцем, зустрінеться з нашим Марченко у рамках 1/16 фіналу турніру у Порторожі.

«Санта-Барбару», яка відбувалась у житті Бедене останніми роками, ми опустимо. Був він словенцем, потім британцем, тепер знову словенець: паспортні клопоти  – його справа. Наше діло – слідкувати за результатами і грою. Безумовно, на цьому турнірі він найбільш статусний гравець, який входить у ТОП-100 і показує досить високий рівень тенісу.

Про травми і проблеми Марченко я вже згадував у минулому прогнозі, тому не буду повторюватись, а просто скажу, що у Іллі шансів перемогти мало. Як би нам не хотілося, але в тому стані, в якому зараз перебуває наш спортсмен, важко вигравати регулярно. Тим більше, коли на шляху перший сіяний.

Позавчора Марченко здолав Ніса у двох сетах, але викликав медиків на корт. Зрозуміло, що у нього ще є проблеми зі здоров’ям і немає тієї гри, яка би дозволяла мені прогнозувати щось на його користь. Щиро бажаю Іллі перемог і повернення на той рівень, до якого ми звикли, але сьогодні  змушений грати проти, адже ціль ставок – вигравати гроші, а не давити на патріотизм. Тому я обираю впевнену перемогу Бедене. На жаль, словенець здається більш класним гравцем за поточними результатами.  До того ж він грає вдома і точно не збирається залишати турнір так рано.

Ординар: Виграш
ATP Challenger Tour
19:30/14 сер
Бедене - Марченко
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0