Прогноз і експрес. Біатлон. Жіноча спринтерська гонка в Нове-Место

18:30, 12 бер 2021
На етапі Кубка світу в чеському Нове-Место відбудеться жіноча спринтерська гонка. Марте Олсбю і Анаїс Шевальє випередять Маркету Давідову і Ельвіру Еберг відповідно.

Ставка Давідової на те, що до кінця гонки трасу підморозить, і вона отримає перевагу на лижні, може виявитися провальною. Зараз за прогнозом синоптиків у Нове-Место очікується плюс до кінця гонки, до того ж тільки чеська команда пішла таким шляхом, всі інші фаворити гонки – в 1 і 2 групах. Минулого тижня Олсбю навіть із зайвим колом була вище за Давідову. Не думаю, що ситуація зміниться сьогодні, зважаючи на стартовий номер чешки (89-й), але навіть якщо її ставка зіграє, за рівної кількості промахів норвежка все одно буде швидшою. Додам ще те, що Олсбю виграла всі спринти цього сезону в Давідової.

Сестри Еберг переживають не найкращі часи, особливо це стосується Ельвіри. Її останнє потрапляння в топ-10 було ще минулого року. Минулого тижня вона навіть у пасьют не потрапила. Важко їй доведеться проти Анаїс Шевальє. Француженка програвала цього сезону спринти молодшій Еберг тільки в Хохфільцені. Шевальє зараз швидша на лижні й влучніша на рубежах.

Експрес: Програш
Нове-Место. Спринт. Жінки
18:30/12 бер
М. Олсбю - М. Давідова
Нове-Место. Спринт. Жінки
18:30/12 бер
А. Шевальє - Е. Еберг
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
23590 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі