Прогноз. Чемпіонат світу з біатлону. Чоловіча гонка з масовим стартом у Хохфільцені

15:45, 19 лют 2017
Останній старт на чемпіонаті світу в австрійському Хохфільцені. Чоловіки проведуть гонку з масовим стартом. ЖанГійом Беатрікс показує неймовірний відсоток закритих мішеней у цій дисципліні та є одним із тіньових фаворитів. Сергій Семенов знаходиться у прекрасній формі й також може розраховувати на високий результат.

Продовжуємо ставити проти Долля, який уже просто добігає цей чемпіонат світу. Золото у спринті залишиться з ним назавжди, а на нові вершини забратися він поки не в змозі. Причому це стосується й фізичного стану. За швидкістю на своєму етапі в естафеті Бенедикт став лише сьомим, що на нього зовсім не схоже. Програти 20 секунд лідеру, нехай навіть Еберхарду, й опинитися позаду Семенова, Моравця та Цвєткова – це занадто. Стрільба теж не на високому рівні. Тому непоганий варіант для гри проти.

У свою чергу, Беатрікс підходить до своєї улюбленої дисципліни у відмінному стані. З кожною гонкою на чемпіонаті світу він тільки набирав кондиції й зараз виглядає одним із тіньових фаворитів. Естафету пройшов без додаткових патронів, чого з ним вже давно не було, і ногами працював чудово.

У цьому сезоні в мас-стартах у француза фантастичний відсоток закритих мішеней – 95%! У трьох гонках він зробив всього три промахи! Це найкращий показник серед усіх біатлоністів. Також, що примітно, саме у цьому виді програми Беатрікс демонструє свою найкращу швидкість по дистанції. І виставляти його аутсайдером у порівнянні з Доллем – велика нерозсудливість.

Іще один спортсмен, який може сьогодні вклинитися в розподіл медалей, це, безумовно, Лессер. Якщо в Беатрікса 95% точних пострілів, то в німця цей показник дорівнює 93,3% – чотири промахи у трьох гонках. Він уже давно зарекомендував себе бійцем у контактних гонках. Чого варте його срібло в Оберхофі, коли він на фініші зміг випередити самого Фуркада.

Ерік знаходиться у прекрасній формі. Про це говорить і його естафета напередодні, і четверте місце в індивідуальній гонці. На жаль, поки не так багато порівнянь за його участю.

Що стосується наших, то Семенов цілком може претендувати на високий результат. Українець радує своєю формою. На стрільбищі виглядає дуже впевнено, а на лижні конкурує із кращими. Після естафети він відзначав, що відчуває себе добре й готовий боротися в мас-старті. Хоч вони у нього й не займають особливого місця в кар’єрі, але з огляду на сьогоднішній стан, ситуацію можна змінити.

Шлезінгр у мас-стартах виступає дуже погано. Принаймні, останні два сезони, до речі, за цей час він жодного разу не зміг фінішувати вище за Семенова. У нинішньому сезоні чех був 30, 29 та 24, і це із тридцяти учасників. Тому очікувати чогось нового навряд чи варто. Ногами він швидкий і на останньому колі змагатися з ним буде важко, однак на стрільбищі у нього проблем більше ніж достатньо.

Ординар: Програш
Хохфільцен. Чоловіки. Мас-старт
15:45/19 лют
Ж-Г.Беатрікс - Б.Долль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Хохфільцен. Чоловіки. Мас-старт
15:45/19 лют
С.Семенов - М.Шлезінгр
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі