Прогноз. Чемпіонат світу з біатлону. Чоловіча гонка переслідування в Хохфільцені

16:00, 12 лют 2017
Чоловіча гонка переслідування на чемпіонаті світу в Хохфільцені. Бенедикту Доллю буде важко втриматися у трійці, Сімон Едер ще в пошуку своєї найкращої форми, брати Бе продовжать вдалі виступи.

Німецький біатлоніст Бенедикт Долль всього вдруге в кар’єрі зміг провести гонку без промахів. Й як же вчасно! В останній раз він чисто стріляв у Контіолахті в 2014 році й зайняв 9 місце. А тепер він чемпіон світу, причому для нього це перша особиста перемога. Блискуча гонка у всіх компонентах. Долль відзначав, що при підготовці до змагань багато часу приділив психології, і це правильно. Більшість непояснених помилок і втрат приходять саме звідти.

Чого очікувати від нього сьогодні? Безумовно, спаду. Виходити на наступний день на старт після такого приголомшливого успіху буде легко, однак із концентрацією уваги будуть проблеми. Тим більше на нього чекають чотири вогневі рубежі. Наразі для німця це забагато. Але й дорікати його ніхто не буде.

Йоганнес Бе програв на останньому колі 9 секунд й упустив золоту медаль. Прикра поразка. Сьогодні є прекрасний шанс, якщо не виграти, то залишитися у трійці напевно. Йоганнес заявляв, що хоче виграти медалі в кожній гонці на чемпіонаті світу, поки все йде за планом (не будемо брати до уваги результати змішаної естафети). За останній сезон норвежець помітно покращив показники у стрільбі. Тільки уявіть, на сьогоднішній день він 6 у списку снайперів, маючи 88,6% закритих мішеней! В тому, що він фінішує вище за Долля немає ніяких сумнівів.

Старший із братів Бе повертається до біатлону, проводячи свої перші старти в цьому сезоні на чемпіонаті світу. Дебют вийшов досить непоганим. З одним промахом він зміг закінчити на 14 місці, показавши пристойну швидкість. Сам норвежець зазначає, що з кожним тренуванням сильнішає. І це схоже на правду. Тар’єй вміє швидко повертатися на високий рівень, що вже доводив протягом своєї кар’єри. У Хохфільцені він традиційно відчуває себе впевнено. Іще жодного разу звідси він не повертався без медалі.

Варто також згадати про Б’онтегора, який вважає, що Бе незаслужено отримав місце в команді, пропустивши весь сезон. Що, безумовно, змушує Тар’єй доводити не тільки собі, а й оточуючим, що він уже зараз здатний давати результат.

У свою чергу, повернення Сімона Едера виходить не таким гладким. Три промахи у спринті, і місце у третьому десятку. Звісно, гонки з чотирма рубежами це завжди відмінна можливість для нього, але відставання від Бе скоротити буде важко – спортсменів розділяє 27 секунд. Усе, що Сімон виграє за рахунок швидкої стрільби, потім може програти на лижні. Ймовірно він зробить менше помилок, однак секундний запас дозволяє норвежцю зайти на зайве штрафне коло, а більше Бе собі не дозволить. Крім того, на останньому колі Едер виглядає непереконливо.

Ординар: Виграш
Хохфільцен. Чоловіки. Гонка переслідування
16:00/12 лют
Й.Бе - Б.Долль
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Хохфільцен. Чоловіки. Гонка переслідування
16:00/12 лют
Т.Бе - С.Едер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі