Прогноз. Біатлон. Жіноча спринтерська гонка в Обергофі

13:30/04 січ '18

Етап Кубка світу в німецькому Обергофі відкриє жіноча спринтерська гонка. Катерина Юрлова-Перхт фінішує вище за Сюнневе Сулемдал, а Тетяна Акімова не програє Кайсі Мякяряйнен на стрільбищі.

Дощ, сніг, вітер і навіть град. Таким Обергоф зустрів біатлоністів у новому році. Намічав заздалегідь кілька варіантів, але їм не судилося збутися: Ольсбю і Фіалкова завтра не бігтимуть. У результаті прогноз вийшов «російським». Проте давайте поставимося до нього, як до можливості обіграти букмекерів, а не з точки зору політичної складової. Так, безумовно, є пари за участю наших спортсменок, але вони не настільки очевидні, як ті, що я збираюся запропонувати.

Юрлова-Перхт проти Сулемдал. Катерина напередодні виграла Різдвяну гонку в парі з Олексієм Волковим, продемонструвавши впевнену стрільбу. Цього сезону в неї стабільні результати, без відвертих провалів. Видно, що після народження дочки Кіри росіянка починає виходити на свій колишній високий рівень.

Сулемдал, яка здала трохи в порівнянні з першими гонками сезону й пропустила етап у Ле Гран-Борнан, стартує в Обергофі під 44-м номером. Погода обіцяє бути плюсовою, а значить, траса неабияк розіб’ється, тому говорити про перевагу норвежки на лижні не варто (Юрлова-Перхт, у свою чергу, стартуватиме 15-ою). Також не на користь Сулемдал її сумна статистика виступів у «обергофських» спринтах – не менш трьох промахів.

Катерина була вище у спринті Хохфільцена за однакової кількості штрафних кіл і рівній швидкості на лижні, вигравши за рахунок більш високої скорострільності. Не думаю, що цього разу Сюнневе у змозі щось змінити.

І порівняння за кількістю промахів на стрільбищі. Акімова і Мякяряйнен. При всій повазі до фінської спортсменки, але змагатися в цьому компоненті їй досить складно. Цього сезону в Кайси загальний відсоток закритих мішеней дорівнює 84.5%, у спринті – 83.3%. В Акімової 88.8% і 93.3% відповідно. Навіть дивує такий вибір букмекерів.

Що стосується історії виступів, то Мякяряйнен тут у спринті робить не менше двох промахів, тому й обходиться без перемог. Треба грати, тим більше з урахуванням повернення.

Ординар: Виграш
Обергоф. Жінки. Спринт
13:30/4 січ
К. Юрлова-Перхт - С. Сулемдал
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Повернення
Обергоф. Жінки. Спринт
13:30/4 січ
Хто зробить більше промахів: К. Мякяряйнен - Т. Акімова
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.02.2019 по 28.02.2019 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0