Прогноз. Біатлон. Жіноча спринтерська гонка в Хохфільцені

15:15, 08 гру 2017

В австрійському Хохфільцені відбудеться жіноча спринтерська гонка. Юлія Джима і Селіна Гаспарін – фаворити в порівнянні з Оленою Підгрушною і Сьюзан Данклі відповідно.

Джима і Підгрушна чотири рази перетиналися у спринтах Хохфільцена й у всіх чотирьох гонках вище фінішувала Юлія. Плюс її дві бронзи в Естерсунді, які говорять про відмінну форму на старті сезону. Так, безумовно, Олена додає з кожною гонкою, але все ж довіри поки викликає куди менше. Не варто виключати, що на висоті, хоч і не на такій великій, у неї можуть знову виникнути проблеми із самопочуттям. Чого, звичайно ж, ми ні в якому разі їй не бажаємо. Джима стартуватиме за Підгрушною, що також є перевагою.

Порівняння Сьюзан Данклі і Селіни Гаспарін за кількістю промахів. Американка провела сім спринтів у Хохфільцені й менше двох штрафних кіл не збирала. Показово, погодьтеся. Також зазначу, що Данклі останні роки будує свою підготовку так, щоб не витрачати даремно сили на початку сезону, підбиваючи себе до великих змагань.

В Естерсунді Селіна стріляла краще американки у всіх гонках. За всі ті ж сім спринтів Хохфільцена лише одного разу дівчата завершили з однаковою кількістю помилок, у шести інших швейцарка була надійнішою. Перевіряємо ставку з урахуванням повернення.

Не можна не сказати про Лауру Дальмаєр, яка проведе свій перший старт. Напередодні гонки німкеня зазначила, що не варто чекати від неї чудес у Хохфільцені. Ми, у принципі, і не чекаємо, але й відповідних порівнянь для гри не знайшли. Аж надто хаотично виглядає біатлонний топ у жінок. Жюстін Бреза приміряє жовту майку лідера сезону, що дуже несподівано. Співвітчизниця Дальмаєр Деніс Херманн наступає на п’яти француженці, але стрільба колишньої лижниці досі викликає питання. Кайса Мякяряйнен тут ніколи не стріляла на нуль, справа в тому, що перед стрільбищем є неприємний підйом, який змушує підстрибнути пульс, що є проблемою для фінки. Дар’я Домрачева, Анастасія Кузьміна – все може бути, однак ставити на них досить важко. Доротея Вірер приходить до тями після низки хвороб, Марі Дорен-Абер далека від оптимального стану. Тіріл Екхофф продовжує шукати себе на вогневих рубежах.

Ординар: Виграш
Хохфільцен. Жінки. Спринт
15:15/8 гру
Ю. Джима - О. Підгрушна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Хохфільцен. Жінки. Спринт
15:15/8 гру
Хто зробить більше промахів: С. Данклі - С. Гаспарін
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
12
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0