Прогноз. Біатлон. Жіноча спринтерська гонка в Естерсунді

18:45, 01 гру 2017
У шведському Естерсунді відбудеться жіноча спринтерська гонка. Ліза-Тереза ​​Хаузер і Ліза Віттоцці на рубежі виглядають впевненіше за Еву Пускарчикову та Ванессу Хінц відповідно, а Марі Дорен-Абер скористається слабкою формою Сьюзан Данклі.

Parimatch продовжує тішити своєю варіацією пар у порівнянні спортсменів за кількістю промахів. Ліза-Тереза ​​Хаузер проти Еви Пускарчикової. Не варто впадати в ейфорію після чотирьох нулів чешки в індивідуальній гонці. Таке з нею періодично трапляється. Але не завжди вдається закріпити подібне в наступній гонці.

У спринтах минулого сезону Ева показала 84.4% закритих мішеней, для порівняння в Лізи цей показник дорівнює 87.8%. Спринти в Естерсунді також не на її користь – три старти й жодного нуля, у Хаузер усі три гонки на нуль.

Дистанція із двома вогневими рубежами не така велика, щоби продемонструвати свою перевагу в стрільбі, але з урахуванням повернення ставка виглядає привабливо. Шансів зробити помилку, безумовно, більше в Пускарчикової.

За тим же принципом оцінюємо пару Віттоцці і Хінц. Ліза стала кращою серед італійської команди в індивідуальній гонці, завершивши із двома промахами на 21-му місці. Ванесса фінішувала лише 46-й із трьома не закритими мішенями. Результати минулорічних спринтів: у Хінц – 84.5% точних влучань, у Віттоціі – 86.7%. В Естерсунді на 7.5 км німкеня виступає класно. У минулому сезоні була 6-ою, у позаминулому – 9-ою. У Віттоцці в Швеції результати куди скромніші (програш у швидкості був відчутний), але у трьох проведених гонках вона жодного разу не стріляла гірше. Аргумент, погодьтеся. До того ж Хінц стартує в останній групі, а якщо вірити синоптикам, вітер ближче до кінця гонки повинен підсилитися, що додасть проблем на стрільбищі.

Та й авансів усій жіночій команді Італії напередодні цього сезону роздали чимало. Фахівці звертають увагу на вік біатлоністок: Вірер – 27, Рунггалдір -26, Санфіліппо – 27, і тільки Віттоцці – 22. Оптимальний вік для перших трьох, щоб нарешті показати свій максимум. І, звичайно, не залишився без уваги той прогрес, якого за останній сезон домоглися Ліза, Алексія і Федеріка. Загалом, до італійської збірної варто придивитися.

І невеличкий відступ, що стосується лідера команди Вірер. За останні два місяці Доротея двічі хворіла, як сама зізналася, тому й такі результати на старті. Але, гадаю, уже в Хохфільцені все прийде до норми, потрібно ще кілька гонок й ми побачимо колишню Вірер. Адже настрій перед сезоном у неї був по-справжньому бойовий.

Помітив порівняння Дорен-Абер і Данклі. І є підстави вважати, що воно залишиться за Марі, навіть незважаючи на провальний початок. Американка за традицією починає слабо. В Естерсунді в жодній із гонок вона не потрапляла навіть до топ-10. Кращий результат трапився в спринті у 2013 році – 16-е місце. І це за всю кар’єру. На нуль в спринті ніколи не стріляла, та й одним штрафним колом обійшлася лише одного разу за шість гонок.

Дорен-Абер минулого сезону тут перемогла, у позаминулому закінчила 6-ою. До цього два спринти у Швеції пропустила. Загалом, жодного разу не фінішувала гірше за Данклі. Що стосується індивідуалки, то відстрілялися спортсменки однаково, але на лижні швидше була француженка, програвши у швидкострільності. Не бачу причин, щоб не зіграти за такий коефіцієнт таку пару.

Ординар: Повернення
Естерсунд. Жінки. Спринт
18:45/1 гру
Хто зробить більше промахів: Л.-Т. Хаузер - Е. Пускарчикова
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Естерсунд. Жінки. Спринт
18:45/1 гру
Хто зробить більше промахів: В. Хінц - Л. Віттоцці
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Естерсунд. Жінки. Спринт
18:45/1 гру
М. Дорен-Абер - С. Данклі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 2500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 2500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2500 грн.
24303 14
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі