Прогноз. Біатлон. Жіноча гонка з масовим стартом у Холменколлені

12:15, 19 бер 2017
Біатлонний сезон для жінок завершується гонкою з масовим стартом у норвезькому Холменколлені. Юлії Джимі під силу зберегти восьме місце в загальному заліку Кубка світу, як і Лаурі Дальмаєр виграти свій третій Малий кришталевий глобус.

Ну яким було останнє коло у виконанні Джими! Просто у стилі Підгрушної пролетіла дистанцію в одні ноги з колишньої лижницею Германн, швидше, ніж Бреза, яка була найкращою в цьому компоненті у спринті, і лише кілька секунд поступившись Кайсі, Дальмаєр та Егхофф. Такий стан справ налаштовує на оптимістичний лад у мас-старті. Схоже, сили ще залишилися у киянки. Що стосується рейтингу, то місце в топ-10 вона собі вже забронювала, а ось за восьму позицію доведеться ще поборотися. Данклі й Гільдебранд зовсім близько. Тому розслаблятися не варто, та й закінчити сезон сильною гонкою подвійно приємно.

Скардіно показує неймовірні цифри в мас-стартах. У чотирьох гонках вона зробила лише чотири промахи. Подібним може похвалитися тільки Коукалова. Але парадокс в тому, що їй це не допомагає фінішувати навіть у першій половині тридцятки. Найкращим було 16 місце на чемпіонаті світу в Хохфільцені. Програш на лижні більш ніж достатній.

Джима повинна привести їй не менше 25 секунд, що дозволить зайти на зайве штрафне коло. Крім того, українка стріляє куди швидше, а значить, можна додати ще 15-20 секунд. У результаті отримаємо запас близький до двох незакритих мішеней. Не дивно, що тільки в одному з мас-стартів цього сезону Надія опинялася вище. Потрібно пробувати, тим більше не поставити на єдину представницю України в заключній гонці буде простою неповагою до всієї нашої збірної.

Дальмаєр, схоже, розлютилася не на жарт після втраченої перемоги в малому заліку спринтерських гонок. У пасьюті вона показала абсолютно кращий хід і з 31 місця піднялася на 9. Настрій цілком зрозумілий, програти Коукалової ще й залік мас-стартів буде занадто. Перевага німкені незначна – всього 11 очок. Для Габі все можливо. Тому, навіть незважаючи на завоювання Великого кришталевого глобуса, є впевненість, що Лаура захоче закінчити сезон на мажорній ноті.

Але чим грати проти чешки за 1.55, краще звернутися за допомогою до Дорен Абер. Коефіцієнт менший, зате виглядає надійніше. Француженка в цьому сезоні не була вище за Дальмаєр у мас-стартах. Гонки в Холменколлені теж не пішли. Вона буде програвати як на стрільбищі, так і на дистанції. Варто підібрати таку ставку.

На жаль, поки не так багато порівнянь, а хочеться знайти гру для Бескон. Продовжу їй довіряти. Форма в Анаїс приголомшлива, стрільбу в пасьюті варто прийняти як непорозуміння. Завтра вона буде однією з тіньових фавориток гонки. Можна ставити проти Гаммершмідт, яка відзначала, що сил у неї практично не залишилося, втім, це й так було помітно по програшу на лижні. Втома повинна позначитися на стрільбі, до того ж мас-старти не її дисципліна. Якщо дочекаюся цікавих порівнянь за їх участю обов’язково додам, однак уже без пояснень.

Відмінний коефіцієнт запропонував Winline на Домрачеву проти Лаукканен. Білоруска традиційно непогано виступає в Холменколлені, чого варті її шість подіумів поспіль у спринтерських гонках. У цьому сезоні не вийшло (зі зрозумілих причин), але є ще один шанс. Для Марі казка повинна закінчитися.

Ординар: Виграш
Холменколлен. Мас-старт. Жінки
12:15/19 бер
Ю.Джима - Н.Скардіно
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Холменколлен. Мас-старт. Жінки
12:15/19 бер
Л.Дальмаєр - М.Д.Абер
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Холменколлен. Мас-старт. Жінки
12:15/19 бер
М.Лаукканен - Д.Домрачева
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі