Прогноз. Біатлон. Одиночна мішана естафета в Контіолахті

14:30, 12 бер 2017

Одиночна мішана естафета у фінському Контіолахті. Збірна Чехії один із головних фаворитів гонки, українська команда виглядає надійно на вогневих рубежах і може боротися за потрапляння до квіткової церемонії.

Якщо чесно, дивує таке порівняння з нашою збірною. Проти Кореї, за яку, правда, виступають ще недавні росіяни, букмекери пропонують 1.89. Дуже дивно. Хоч і ногами ми програємо, але на рубежі виглядаємо досить впевнено. Меркушина продовжує стріляти на своєму високому рівні, так, можливо, з деяким застереженням, однак не більше того. З нулями закінчила спринт, у гонці переслідування сталося невелике непорозуміння на першій стрільбі, та все ж, у цілому, зовсім непогано.

Прима знаходиться не в найкращих фізичних кондиціях. Це зрозуміло. На лижні зараз є серйозна прогалина, зате на стрільбищі він сильний. Один промах у спринті й всього два в пасьюті – пристойні показники. До того ж згадайте, як Артем проводить естафетні гонки, проходячи свій етап нарівні з кращими.

І проти них Фроліна і Лапшин. Тимофій непогано проводить етап у Контіолахті, не випадаючи за межі топ-20. Але Артем може й повинен із ним конкурувати як мінімум на рівних. У швидкості є невелика перевага в Лапшина, проте на такій дистанції це не суттєво, а в стрільбі вони приблизно рівні. А ось у жінок перевага вже на нашому боці. Меркушина стріляє куди надійніше й ногами не повинна багато поступитися. Загалом, варто спробувати.

Німецьку збірну представятимуть Дальмаєр і Рес. Лаура, після дострокової перемоги в загальному заліку Кубка світу, вирішила розважитися, інакше ніяк неможливо пояснити рішення сьогодні стартувати. Звичайно, з нею команда перетворюється в одного з фаворитів гонки, але боротися з чехами буде складно. Коукалова не програє Дальмаєр щось вагоме, а Моравець розправиться з Ресом без будь-яких проблем.

Ординар: Виграш
Одиночна мішана естафета. Контіолахті
14:30/12 бер
Україна - Корея
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Одиночна мішана естафета. Контіолахті
14:30/12 бер
Чехія - Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0