Прогноз. Біатлон. Чоловіча спринтерська гонка в Естерсунді

15:45, 02 гру 2017
Етап Кубка світу в шведському Естерсунді триває. На черзі спринтерська гонка в чоловіків. Жан-Гійом Беатрікс поступиться Арнду Пайфферу на стрільбищі.

Пишу прогноз п’ятничним вечором. Біатлонної лінії на Parimatch ще немає. Доводиться вибирати на Marathon, сподіваюся, порівняння Пайффера і Беатрікса за кількістю промахів пізніше з’явиться й на українському букмекерському просторі.

Індивідуальна гонка індивідуальною гонкою, а у спринті в Арнда справи йдуть куди краще. В Естерсунді він пробіг вісім спринтів і в жодному з них не поступився Беатріксу в стрільбі. Взагалі німець останні два сезони демонструє божевільні цифри на стрільбищі в цьому виді програми: 16/17 – 90.0% закритих мішеней, 15/16 – 96.3%. Вражає! Для порівняння в Жан-Гі: 16/17 – 82.2%, 15/16 – 76.3%. Різниця повинна бути очевидна навіть для людей, які вперше подивилися біатлон. Можна сказати також, що за дев’ять спринтів минулого сезону тільки одного разу французу вдалося відстріляти краще.

Цього сезону Беатрікс встиг зайти на штрафне коло в естафеті й назбирати чотири штрафні хвилини в індивідуальній гонці. Є над чим попрацювати. Знову ж таки, з урахуванням повернення ставка виглядає надійно.

Дочекатися стартових номерів не виходить, але специфіка ставки, мабуть, дозволяє цим знехтувати. Вітер очікується неприємний протягом усього дня, тому труднощі виникнуть у всіх.

Що стосується нашої команди, то хочеться побачити порівняння з Артемом Примою. Поки тільки він виступає більш-менш на рівні. У Сергія Семенова є деякі проблеми зі здоров’ям, та й у цілому функціональний стан далекий від ідеального. Те ж саме стосується і Дмитра Підручного. Приціл, як розумієте, зроблений на Олімпійські ігри. Але з огляду на те, що у планах хлопців пропуск третього етапу у французькому Аннесі, старти в Хохфільцені, які пройдуть вже наступного тижня (і перед етапом в Аннесі), обіцяють принести нам більше позитивних емоцій. Команда має показати перші цікаві проміжні результати, адже потім перерва у виступах до січня.

Ординар: Програш
Естерсунд. Чоловіки. Спринт
15:45/2 гру
Хто зробить більше промахів: Ж.-Г. Беатрікс - А. Пайффер
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0