Прогноз. Біатлон. Чоловіча гонка переслідування в Естерсунді

16:15/03 гру '17

Етап Кубка світу в шведському Естерсунді завершується чоловічою гонкою переслідування. Мартан Фуркад візьме реванш у братів Бьо, а Фредрік Ліндстрем «поставить на місце» Маріо Дольдера.

Напевно, вам вже набридло рахувати разом зі мною промахи спортсменів на рубежах. Тому давайте спробуємо що-небудь інше. Наприклад, складемо скромний, але зі смаком «двійничок».

Тар’єй Бьо виграв свою першу гонку за чотири роки. Тоді, до речі, він також у спринті випередив Мартана, але на 0.1 секунди і в Холменколлені. Встояти в переслідуванні не вийшло. Не думаю, що вийде й зараз. Є проблеми на стійці в норвежця: в кожній із трьох проведених гонок цього сезону (в Шушені й Естерсунді) він помилявся саме у стрільби стоячи. Лежачи поки на нуль. Для фізичного відновлення, як сам зазначив Тар’єй, часу йому не потрібно, а ось для емоційного, мабуть, знадобилося б. Усе ж дуже довго він чекав на цю перемогу, і виступити з холодною головою завтра навряд чи вдасться.

Але і без цього у Фуркада є чим брати. Трохи поспішив француз на першій стрільбі й заробив штрафний круг, що, втім, з ним трапилося й в індивідуальній гонці. Гадаю, Мартан злий, по-спортивному злий. У другій гонці поспіль золото забирають брати Бьо. Потрібно поквитатися.

Були в міжсезоння підозри на мононуклеоз у Фуркада. Проте зараз цим уже нікого не здивуєш. Сам француз говорить, що готовий приблизно на 80%. Не так вже й погано. Має вистачити для суперництва зі старшим Бьо. Якщо повертатися до спринту, то на останньому колі він трохи програв тільки Йоханнесу. Іще кілька метрів і золото дісталося б Мартану, Тар’єй не витримував темп, незважаючи на те, що так пощастило з останньою групою. Тому в переслідуванні у Фуркада перевага у швидкості, я навіть скажу, що й у стрільбі та, звичайно, якщо доведеться розбиратися на останньому колі, шансів у норвежця відверто мало.

Дольдер і Ліндстрем. Швейцарець провів свою найкращу гонку в кар’єрі на Кубку світу, посівши шосте місце. Але завтра поліпшити результат буде вкрай важко. По сезонах він навіть 80% у стрільбі ніколи не показував, швидкістю також не відзначався. Напередодні в індивідуалці настріляв шість штрафних хвилин. Коротше, Ліндстрем швидший, точніший і надійніший, тим паче в заключній гонці на домашньому етапі.

Експрес: Виграш
Естерсунд. Чоловіки. Гонка переслідування
16:15/3 гру
М. Фуркад - Т. Бьо
Естерсунд. Чоловіки. Гонка переслідування
16:15/3 гру
Ф. Ліндстрем - М. Дольдер
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

 

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0