Прогноз. Біатлон. Чоловіча естафетна гонка в Обергофі

15:30/07 січ '18

Чоловіча естафетна гонка завершує змагальний етап Кубка світу в Обергофі. Збірні України і Росії – фаворити у протистояннях з австрійцями і німцями відповідно.

Артем Тищенко на першому етапі нашої збірної. Безумовно, є побоювання, хоча і досвід виступів на такому рівні в нього є. На рубежах Артем виглядає впевнено, а от зі швидкістю є проблеми. Проте сподіваємося, що бігти у групі йому буде легше, і відставання не складе критичних цифр.

Є скромне порівняння зі збірною Австрії, і воно не викликає сумнівів. На першому етапі Тищенко, безумовно, програє Ландертінгеру, але Прима повинен відігравати в Тобіаса Ебергарда, Семаков не програє Мезотічу, а Підручний обов’язково розправиться з Комацом. До речі, в Ебергарда і Комаца погані показники у стрільбі, тому не здивуюся штрафному колу.

Що стосується фаворитів гонки, то тут три команди – Норвегії, Росії та Німеччини. Норвежців залишимо у спокої. Нагадаю, що погода сьогодні погіршиться, очікується непростий вітер, а це обов’язково стане проблемою для Кюна, Долля і, можливо, Реса. У росіян, в свою чергу, тільки Логінов під питанням, але куди меншим.

За розкладкою. Волков програє Ресу ногами, але виграє секунди на рубежі, як мінімум за рахунок більш високої скорострільності. Логінов не поступиться Кюну на лижні, і навіть може привезти, на рубежі також виглядає переконливішим. Далі Бабіков і Долль: росіянин на стрільбищі компенсує недолік у швидкості. Пайффер зараз швидший на дистанції, але Шипулін і в такому стані серйозно упреться, а якщо отримає перевагу, що, швидше за все і станеться, то вже не упустить.

До того ж збірна Росії тут вигравала останні дві естафети, у Німеччині результати скромніші. За останні вісім естафет німці були вище тільки у двох.

Ординар: Програш
Обергоф. Чоловіки. Естафета
15:30/7 січ
Україна - Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Обергоф. Чоловіки. Естафета
15:30/7 січ
Росія - Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0