Прогноз. «Атланта» – «Клівленд»: «Яструби» капітулюють перед «Кавальєрс»

22:30/09 кві '17

В рамках регулярного сезону Національної баскетбольної Асоціації «Атланта Хокс» на своєму полі прийме «Клівленд Кавальєрс». ЛеБрон Джеймс і компанія намагатимуться помститися «Яструбам» за недавню поразку.

У 10-й раз поспіль «Атланта» гарантувала собі місце в плей-оф. Це стало можливим завдяки перемозі «Брукліна» над «Чикаго», проте в домашньому битві проти «Кавальєрс» на поле вийде бойовий склад. Той же Пол Міллсеп, який пропустив другий бек-ту-бек матч в Клівленді, зараз зіграє проти команди Лю, як і Кейт Бейнзмор і Дуайт Ховард.

На відміну від «Яструбів», команда з Огайо ще не вирішила свої завдання на цю регулярку, тому що перше місце в конференції ще не забезпечено. Більш того поразка в Атланті може серйозно вдарити по шансах «Клівленда» виграти Схід, адже «Бостон» наступає на п’яти. У цьому матчі не зіграє Трістан Томпсон, а також під питанням участь Кевіна Лава, проте саме в подібних складних боях «Клівленд» часто і показує свій кращий баскетбол.

Крім турнірних завдань, команда Тайрон Лю ще напевно хоче помститися за недавню домашню очну поразку, яка стала лише другою за останні 14 особистих зустрічей. Цікаво, що в минулій гостьовій битві проти «Яструбів» «Кавальєрс» встановили рекорд НБА, оформивши 25 триочкових кидків.

Напевно знову буде акцент на дальню стрілянину, яка до останньої зустрічі з «Хокс», здавалося, налагоджується. Коли перед «Клівлендом» стоять чіткі завдання і відступати вже нікуди, то в такі моменти команда, як правило, прокидається, тому в даній зустрічі варто звернути увагу на перемогу гостей з форою (-3,5) очка.

Ординар: Програш
НБА 2016/2017
22:30/9 кві
«Атланта» - «Клівленд»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0