Пражнеш Гуннесваран – Данило Медведєв. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:30, 26 сер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Пражнеш Гуннесваран – Данило Медведєв в першому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку. Поєдинок відбудеться в понеділок, 26 серпня. Наш експерт вважає, що в майбутньому матчі Медведєв переможе легко.

Данило Медведєв показав приголомшливу форму під час серії турнірів в Північній Америці – два фінали (Вашингтон і Монреаль) і перемога в Цинциннаті. Чудовий результат. Добре, що він не поїхав захищати титул в Вінстон-Сейлем, заощадив сили. У нього була можливість за тиждень прийти в себе, відпочити, потренуватися на кортах Нью-Йорка. Думаю, його форма нікуди не поділася. Його називають один із головних фаворитів. Сам він каже, що чвертьфінал вже буде хорошим результатом. Він все-таки ще не був жодного разу в чвертьфіналах турнірів «Великого шолома».

Суперник для першого кола нескладний, є можливість втягнутися. Гуннесваран не надто відомий тенісист, йому вже скоро 30 років. Хард – його основне покриття. У Вінстон-Сейлемі програв майбутньому фіналісту Перу, не без боротьби. Але не думаю, що у нього є якісь козирі, щоб змусити Медведєва напружуватися. Данило і з більш серйозними суперниками розправлявся дуже легко останнім часом.

Так що поставлю на те, що в матчі буде не більше 27 геймів.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 1-е коло
19:30/26 сер
Пражнеш Гуннесваран - Данило Медведєв
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0