Португалія – Уельс. Прогноз Ігоря Циганика

22:00/06 лип '16

Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, експерт «Рейтингу Бумекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на півфінальний матч чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Португалії зустрінеться із збірною Уельсу.

Хочу поставити на те, що Роналду заб’є. Це буде моя головна ставка. Рівень футболістів і їх кваліфікація позначаються саме на вирішальних стадіях.

Роналду зараз в збірній працює більше на команду, він грає центрфорварда, хоча це не його рідна позиція. Він там себе почуває не дуже комфортно, але заради команди він там грає.

Гадаю, його кваліфікація дозволить йому забити. У матчі з поляками у нього було кілька не реалізованих моментів. Думаю, він від цього розізлився і сьогодні заб’є.

Якщо загалом про матч, то важко сказати, скільки буде забито м’ячів. Але я чомусь переконаний, що Португалія пройде далі.

Ординар: Виграш
Євро-2016
22:00/6 лип
Португалія - Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро-2016
22:00/6 лип
Португалія - Уельс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0