Португалія U-19 – Італія U-19. Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:30/19 лип '18

Вже після першого туру якась з цих двох збірних може забезпечити собі щонайменше участь у ЧС-2019 та півфінал чемпіонату Європи. Для цього потрібна перемога. Авжеж, бажання та спроможність мають обидві команди, тому журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вирішив не вгадувати достойнішого, а обрати компромісний варіант.

По-перше, я не виключаю нічиєї у цьому матчі. Справа навіть не у приблизній рівності команд за силою – на цьому Євро ще не було нічиїх, а коли вона може нарешті статися як не у грі двох лідерів які однаково заточені на атаку та здобуття позитивного результату? Та мій варіант трохи інший.

Я вважаю, що обом суперникам до снаги забити у цій грі. Так, португальці пройшли кваліфікацію без пропущених м’ячів, але перший матч турніру із Норвегією яскраво засвідчив, що захист Португалії далеко небезгрішний. Якщо італійці не гратимуть так обережно та водночас марнотратно, як проти фінів, то зможуть хоча б раз відзначитися. Що стосується Португалії, то їхній гол тим паче читається виходячи зі статусу одного з фаворитів турніру та з того, як Італія оборонялася проти фінів які мали кілька нагод для взяття воріт. Гадаю жодна з команд не має сидіти в обороні, а тому ОЗ тут є логічним і обґрунтованим. Португалія може собі створити прогулянковий матч у останньому турі з Фінляндією, а Італія може перетворити потенційно вогняне протистояння з Норвегією майже у формальність – треба лишень забити більше за суперника.

Ординар: Виграш
Євро U-19
20:30/19 лип
Португалія U-19 - Італія U-19
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0