Португалія U-19 – Фінляндія U-19. Прогноз і ставка Вадима Скічка

18:30/22 лип

На юнацькому Євро останній тур у груповому етапі, а отже має бути цікаво. Усі команди окрім Туреччини досі зберігають шанси на вихід у плей-оф. У неділю група А з’ясовуватиме хто ж продовжить боротьбу за звання чемпіона Європи. Журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко вважає, що без португальців змагання далі будуть неповні.

Португалія хоч і є одним з фаворитів турніру та ще не забезпечила собі участі у півфіналах. Насправді матч із Фінляндією португальці можуть навіть програти і все одно вийти з групи (щоправда лише в разі поразки Норвегії у паралельній грі). Цілком зрозуміло, що команда Еліо Соузи буде грати лише на перемогу, тим паче, що суперником є Фінляндія, яка ще не здобула жодного очка на домашньому Євро. Будь-яка перемога забезпечує португальцям топ-2 у групі, а в разі нерозгромної перемоги норвежців у паралельній грі Португалія взагалі буде першою. Отже матч між Італією та Норвегією португальцям важливий, однак якщо зосередитися на собі, то теж можна досягти успіху.

На мою думку Португалія на цьому турнірі досі ще не показувала своєї справжньої сили. З норвежцями вони завчасно заспокоїлися після двох забитих м’ячів, а з італійцями з дев’ятої хвилини грали у меншості. Тому якщо Португалія сама себе не обіграє, то фінам це буде не під силу. Потенціал атаки у португальців вагомий, тож повторю свою успішну ставку зразка першого туру – «Португалія переможе та тотал більше 2,5 голів».

Ординар: Виграш
Євро U-19
18:30/22 лип
Португалія U-19 – Фінляндія U-19
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1