Португалія – Словенія: прогноз і ставки | «Селесао» зголодніли за голами

22:00, 01 лип 2024
Протистояння на «Дойче Банк Парк» у Франкфурті закриває програму третього ігрового дня 1/8-ї фіналу Євро-2024. Розбираємо, чи виправдає фаворит очікування й якого розвитку подій в цілому варто чекати від поєдинку.

Португальці – найваріативніша збірна на форумі з точки зору спектру можливостей в атаці, до якої за потреби можуть підключитися всі 10 польових гравців (при стандартних положень зокрема). З Грузією «селесао» не грали в півсили – це факт, але водночас Мартінес не грав основою, а після другого пропущеного Португалія попросту плюнула на результат. Куди більш показово те, що з чехами «європейські бразильці» перевернули перебіг подій у короткий 20-хвилинний термін після пропущеного (2:1), а турків винесли вперед ногами, продемонструвавши з перших хвилин «хто в домі господар» (3:0).

Відносно балканців, креатив попереду – це найслабший аспект в ігровій структурі збірної. Словенія стріляє спалахами в атаці, на прикладі другої половини поєдинку проти Данії або ж стартових хвилин із сербами. Проти Англії все було зрозуміло – «одні не хочуть, інші не можуть». «Автобус» – наше все. З португальцями Словенія не змінюватиме собі, роблячи ставку на руйнування гри суперника в центральній зоні і на підступах до карного майданчика, традиційно граючи глухим другим номером. Як довго вдасться протриматись у режимі антифутболу? Думається, максимум перший тайм, тоді як після перерви фаворит підніме інтенсивність, намагаючись вирішити питання в основний час, не дозволяючи затягнути себе в глибокі води екстра-таймів з послідуючою лотереєю.

На прикладі того ж матчу проти Грузії всі ми переконалися в маніакальності Роналду забити гол на Євро. Його емоції після заміни – наочна тому демонстрація. Проти словенців КріРо вичавлюватиме з себе всі соки, так само як і вся Португалія горітиме бажанням реабілітуватися за крайню поразку (удар по самолюбству). Виходячи з коефіцієнтів, напрошується тріумф «селесао» за умови двох забитих м’ячів (1.73), тоді як альтернатива бачиться в лінії статистики. Словенці зустрічатимуть агресивно суперника на своїй половині поля, що не залишиться поза увагою такого суворого рефері, як Даніель Орсато. Цілком можна зробити розрахунок, що на свої три гірчичники балканці награють.

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/1 лип
Португалія – Словенія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/1 лип
Португалія – Словенія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі