Португалія – Словенія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 01 лип 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч 1/8 фіналу Євро-2024 Португалія – Словенія.

Збірна Словенії вперше у своїй історії вийшла у плей-оф великого турніру. І найпарадоксальніше те, що для цього словенцям навіть не довелося перемагати. Три нічиї вистачило. Втім, треба визнати, що у кожного матчі словенці виглядали гідно (особливо в обороні), а проти сербів так взагалі мали перемагати.

Португалія достроково гарантувала собі перше місце у групі і на останній тур навіть мала можливість виставити умовно другий склад. Чесно кажучи, думав, що навіть португальські резервісти (+ Роналду) спокійно розберуться із Грузією, але ні. І взагалі, якщо проаналізувати матчі португальців, то вони не надто вразили. Із Чехію вирвали перемогу на останній секундах за великим рахунком випадково, Туреччина сама просто забивала у власні ворота.

Звичайно, Португалія фаворит у букмекерів і я не стану із цим сперечатись. Але коефіцієнт на перемогу не надто високий. Тому куди більше мені подобається ставка на «тотал менше 3». В усіх матчах за участю Словенії ця ставка пройшла, а у матчах Португалії як мінімум не програла б. І взагалі, враховуючи тенденцію на «низові» рахунки в плей-оф, я беру «тотал менше». У рахунок типу 3:1, 4:0 чи 2:2 я в цій грі не вірю.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/8 фіналу
22:00/1 лип
Португалія – Словенія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі