Португалія – Північна Македонія: прогноз і ставка | Прагматизм візьме гору, сенсації не бувати

21:45, 29 бер 2022
На горизонті вирішальний раунд плей-оф, у якому визначаться ще два учасники ЧС. Розбираємо детальніше протистояння на «Драгау».

Багато ґрунту для роздумів надали поєдинки, котрі відбулися декілька днів тому. І португальці, і македонці, не без частки везіння пройшли до наступного етапу змагань. «Селесао» по грі виглядали сильніше за турків, але забий Їлмаз пенальті за рахунку 1:2, хто знає як би повернулася картина тієї зустрічі. У свою чергу підопічні Мілієвського створили історичну мега сенсацію, позбавивши чинного чемпіона Європи поїздки до Катару завдяки дальньому пострілу Трайковські у компенсований арбітром час.

Відразу два варіанти ставки відверто напрошуються у прийдешньому матчі. Перший – це вікторія Португалії через підсумковий низ. Те, як самовіддано й злагоджено захищається Македонія, не може не впасти в очі і не залишитися поза увагою при міркуванні оптимального вибору в майбутньому протистоянні. Є впевненість в тому, що гра буде максимально обережною, оскільки ціна помилки величезна. На класі господарі дотиснути темну конячку нинішнього плей-оф зобов’язані, але водночас розгромний рахунок на табло ми навряд чи побачимо.

Друга пропозиція пов’язана зі статистикою. Ті, хто неодноразово дивилися поєдинки за участю балканців, не можуть не зосереджувати погляд на «автобусі» з їхнього боку, який пробити вкрай важко. Чотири дні тому тільки один Беррарді запоров безліч можливостей, а сама «Скуадра Адзурра» наколотила неймовірні цифри за ударами та кутовими (32 та 16 відповідно). Саме на другому пункті й хотілося б загострити увагу, оскільки «селесао» схильні атакувати через фланги й великою частотою підходити до кутового прапорця. Завтрашня зустріч не має стати винятком. Для проходу верхового тоталу за корнерами усі фактори підводяться ідеально.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал
21:45/29 бер
Португалія – Північна Македонія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація. Плей-оф. Фінал
21:45/29 бер
Португалія – Північна Македонія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
409
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі