Португалія — Іспанія. Прогноз Івана Громікова

21:00/15 чер '18

Прогнозом на матч чемпіонату світу з футболу між збірними Португалії та Іспанії ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

У першому турі зіграють два останніх чемпіони Європи. Португалію до фаворитів турніру не відносять, в той час як іспанці до старту виглядали краще, ніж на двох останніх крупних чемпіонатах.

Головна новина напередодні гри: це відставка Хулена Лопетегі та призначення на місце головного тренера іспанців менеджера збірної Фернандо Єрро. Іспанія була б фаворитом гри без цього, але ніхто не може напевно знати, як цей скандал вплине на команду. Думаю, цілком ймовірно те, що зміна тренера матиме позитивний психологічний ефект у першому поєдинку — у Іспанії достатньо досвідчених футболістів, які бажатимуть довести свою силу саме в таких умовах. Тому особисто на мою ставку зміна тренера не впливає: пропоную вибрати в цьому матчі перемогу іспанців. Коефіцієнт — 2.10.

Ординар: Програш
Чемпіонат світу
21:00/15 чер
Португалія — Іспанія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0