Португалія – Франція. Прогноз Юрія Шевченка

22:00/10 лип '16

Прогнозом на матч фіналу чемпіонату Європи мiж Португалією та Францією ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Фінал Євро-2016 вийшов не надто передбачуваним. Якщо Францію у ньому бачили – команда Дешама не тільки є однією з найсильніших команд на турнірі, але ще й його господарем, то вихід Португалії – деякою мірою несподіванка. Звісно, португальцям пощастило з жеребом, але й слід зауважити, що вони не програли жодного матчу. Хоча й перемогли в основний час лише один раз – у півфіналі.

Хорватія, Польща, Уельс. Ирландія, Ісландія, Німеччина. Якщо порівнювати шлях суперників до фіналу, то, звісно, кидається в очі те, що Франція пройшла чемпіонів світу. Проти Німеччини французи зіграли свій кращий матч на Євро-2016, нарешті продемонструвавши весь свій клас і потенціал. Португалія жодного разу не виглядала настільки цікаво і потужно, але саме у фіналі команда Фернанду Сантуша має розкрити свої козирі.

Я не очікую від цієї гри видовища – португальці привчили глядачів, що грають на результат, а не заради публіки. Я не очікую великої кількості голів – захист Франції не дозволить, а атака Португалії буду вичікувати слушний момент хоч до останньої хвилини. І це може принести успіх. Але я ставлю на господарів – виключно з точки зору нейтрального вболівальника. Команда, яка пройшла Німеччину, заслуговує бути чемпіоном Європи, а ось перемога збірної, на матчах якої хочеться спати – сумнівне задоволення.

Мої ставки – такі ж, як зіграли в матчі Франції та Німеччини. Перемога Франції від William HIll за 2.10. Антуан Грізманн заб’є, Франція переможе 1:0, 2:0 чи 2:1 за 5.50.

Ординар: Програш
Португалія - Франція
10.07.2016 22:00 ЕЕТ
Євро-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Програш
Португалія - Франція
10.07.2016 22:00 ЕЕТ
Євро-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0