Португалія — Франція. Прогноз Івана Громікова

22:00/10 лип '16

Прогнозом на фінальний матч Євро-2016 ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, колумніст сайту SportArena.com, ведучий «Радіо Аристократи» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Дванадцять років тому збірна Португалії мала найкращий у своїй історії шанс виграти великий турнір, який тоді проводила у себе вдома. У фінальному матчі португальці мінімально поступилися збірній Греції, що створила велику сенсацію завдяки дисциплінованому захисному футболу, об який розбивалися більш талановиті суперники. Зрозуміло, що нинішню Португалію не можна прямо порівняти з греками за багатьма показниками, але ситуація в чомусь подібна — тепер вже самі португальці заважатимуть господарям взяти трофей.

Але я вважаю, що Франція з завданням впорається. Як і майже всі команди, що вигравали великі турніри, команда Дешама набирала ходу в процесі та підійшла до вирішальних матчів у прекрасній формі. Можливо, те саме можна сказати і про португальців — вони взагалі вперше перемогли в основний час тільки у півфіналі. Втім, я очікую, що французи видадуться занадто важкими для непокірної команди Сантуша. Господарі демонструють готовність до будь-якої гри. Вони швидко реагують на помилки та переходять у контрнаступ. Вони також мають найкращий вибір (та різноманітність) атакувальних гравців, що допомагає їм досягати свого з часом проти команд з глибокою лінією захисту. Поставлю на перемогу підопічних Дешама в основний час з коефіцієнтом 2.05.

Зроблю також і більш вигідну ставку. Свого Франція частіше досягає у другому таймі, і цього логічно очікувати проти Португалії. Думаю, команда Сантуша буде досить активно і високо пресингувати суперників до перерви та гра проходитиме з невеликою кількістю моментів. Тому ще одна моя ставка — нічия у першому таймі та перемога Франції в основний час за 4.75.

Ординар: Програш
Португалія — Франція
10.07.2016 22:00 ЕЕТ
Євро-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Програш
Португалія — Франція
10.07.2016 22:00 ЕЕТ
Євро-2016
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0