Португалія – Чехія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 18 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Португалія – Чехія.

Просто фан-факт для початку. Для Кріштіану Роналду це Євро стане вже шостим. Йому належать рекорди чемпіонатів Європи за матчами (25) та голами (14). Коли Роналду дебютував на Євро, Георгію Судакову та Іллі Забарному був лише рік, а Ламін Ямал взагалі народився лише через 3 роки після цього.

Втім, всі ми розуміємо, що нинішня Португалія це далеко не тільки Роналду. Фернандуш, Сілва, Леао, Рамуш, Діаш, Канселу – такого складу у Португалії не було навіть тоді, коли вони вигравали Євро в 2016. Зараз би автор переможного голу у фіналі Едер навіть в заявку не потрапив би.

Португалія провела просто фантастичний відбір. 10 перемог в 10 матчах, різниця голів 38:2. Суперники, звичайно, було не надто сильні, але і не хлопчики для биття (Словаччина, Ісландія, Боснія). Проте з усіми ними португальці розібрались надзвичайно легко.

Але мені, чомусь, здається, що чехи здатні кинути виклик. Зараз у них в цілому доволі талановите покоління. Звичайно, Соучек це не Недвед, а Цоуфал не Росіцкі, але команда міцна і я впевнений, що розромно вона не програє. Ризикну поставити на те, що обидві команди заб’ють.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група F. 1-й тур
22:00/18 чер
Португалія – Чехія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі