«Порту» – «Челсі»: прогноз і ставка Івана Громікова

22:00, 07 кві 2021
Прогнозом на матч Ліги чемпіонів «Порту» – «Челсі» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

«Порту» створив єдину сенсацію попереднього раунду, перемігши туринський «Ювентус». Португальска команда продемонструвала доволі рішучий футбол та скористалася слабкостями більш класного, але не дуже організованого суперника.

Якщо «Челсі» зіграє так, як це було в суботу з «Вест Бромом», то «Порту» напевно переможе. Команда Томаса Тухеля пропустила п’ять голів в одній грі, до того пропустивши лише двічі в 14-ти поєдинках. Думаю, що провал з «Вест Бромом» міг бути своєчасним. У «Челсі» не настільки організована команда, щоб просто здобувати перемогу, треба і дали працювати, відштовхуючись від захисту.

Команда Тухеля повинна повернутися до обережного футболу, який давав результат у лютому та березні. «Порту» спробує створити проблеми «Челсі» на старті поєдинку, але після цього я очікую на обережну та не дуже видовищну гру. Візьму ставку «тотал менше 2.5» за 1.63.

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/7 кві
«Порту» - «Челсі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі