«Портленд» — «Мілуокі»: прогноз і ставка. Атака вийде на перший план

05:00, 03 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Портленд Трейл Блейзерс» прийме «Мілуокі Бакс».

«Портленд»

«Блейзерс» ідеально провели 4-матчеву виїзну серію, перемігши в усіх зустрічах. «Портленд» в поточному сезоні при бойовому складі виглядає дуже гідно, однак дома в останніх двох матчах були поразки. Зрозуміло, що є велике бажання перервати серію, але в суперниках буде один з лідерів Сходу.

Шанси у Лілларда і компанії є. В рамках переможної серії орегонцi в середньому набирали по 120 очок. З атакою у «Блейзерс» все в повному порядку, правда, як і у суперника, тому не дарма тотал на матч пропонується на рівні 237 очок. Крім того, очні матчі — це не козир «Портленда», який крупно поступився в останніх трьох зустрічах, також і в цьому сезоні.

«Мілуокі»

«Бакс» лише в останньому матчі проти «Лейкерс» (112:97) зуміли перервати серію з трьох поразок. Виїзне турне «оленів» почалося з програшу від «Кліпперс» (105:129), які грали без Пола Джорджа, але з знекровленими «озерними» «Бакс» впоралися. На виїзді «Мілуокі», який також виступає в бойовому складі, переміг в п’яти з останніх шести боїв, а в чотирьох матчах відзначалися не менше 112 очками. Якщо ж взяти весь сезон, то «Бакс» на виїзді в середньому набирають по 118 очок (друге місце), поступаючись лише «Брукліну». До речі, вдома «Портленд» в середньому за матч записує на свій рахунок по 114 очок.

Прогноз

Для любителів ризикувати можна розглянути ставку на перемогу «Портленда», якому теоретично під силу зупинити «оленів», тим більше що коефіцієнт дуже пристойний.

Однак ставка на тотал найрезультативнішої чверті більше 66,5 очка здається привабливiшим варіантом, хоч коефіцієнт і нижче. У битві двох команд, які ефективно діють саме в нападі, одна з 12-хвилинок повинна бути ударною.

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
05:00/3 кві
«Портленд» — «Мілуокі»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі