Польща – Україна: прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 11 лис 2020
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах України, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на товариський матч збірних Польща – Україна.

В паузу на матчі збірних тепер граються не тільки зустрічі Ліги націй, а й товариські. Не дуже зрозуміло, для чого це робиться. І так футболісти грають в страшному ритмі. Зайвий матч – це, напевно, не найважливіша історія, тим більше матч товариський або контрольний.

Одну з таких ігор ми і намагаємося розглянути – Польща проти України. Стан команд для мене загадка, особливо української збірної. Вона пройшла через боротьбу з коронавірусом у рамках двох своїх провідних клубів – «Шахтаря» і «Динамо». Не дуже собі уявляю, як буде виглядати команд. Але вважаю, що і у тих, і у інших є певні проблеми з обороною.

Виходячи з цього і з того, що навряд чи всі основні сили будуть кинуті в бій, потрібно чекати забитих м’ячів. Мій вибір – «обидві заб’ють» за 1,88.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:45/11 лис
Польща - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
270
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0