Польща – Словаччина: прогноз і ставка. Організація гри на задніх лініях ляже за основу

19:00, 14 чер 2021
Стартовий матч в групі E відбудеться в Санкт-Петербурзі. Чекаємо на закриту гру і надійні тили по обидва боки барикад.

Проблеми як поляків, так і словаків не так давно привели до зміни коучів і хто підійде в більш оптимальній формі до форуму, це ще питання. Принаймні, за коефіцієнт нижче двійки на Левандовського і компанію грати особливого бажання немає. «Соколи» цілком здатні нав’язати «Орлам» свій в’язкий ігровий стиль, в зв’язку з чим на табло протягом 90 хвилин рахунок може так і не змінитися.

Привертає увагу дещо інше, з розділу статистики. Виходячи з цифр, Польща і офсайди – це одне ціле. Передня лінія «Червоно-білих», за останні два роки, в офсайдний капкан потрапляє в середньому 2.3 рази за матч, в той час оборона «Орлів» діє злагоджено й ловить своїх опонентів 2.4 рази за зустріч. Левандовські, Пентек, Зелінські, Мілік – всі вони клієнти положення поза грою і один-два рази зловити їх на помилці оборона суперника зуміє.

Відносно атакуючої лінії словаків, при створенні штучного положення поза грою вона помиляється ще частіше, ніж суперник. За останні роки середні цифри за поєдинок зупинилися на позначці в 2.7 офсайда, а з огляду на те, як вміло тримає лінію захисту збірна Польщі, показники «Соколів» в конкретно взятому поєдинку можуть цілком собі підскочити ще вище. Мабуть, що в цій грі зупинюся саме на цьому варіанті ставки, де за даним ігровим елементом очікую побачити цифри від чотирьох до шести.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро 2021 (2020). Група E. 1-й тур
19:00/14 чер
Польща – Словаччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Вітальний бонус від Parimatch до 1000 грн
Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 1000 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 1000 грн.
24005 14
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі