Польща – Бельгія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 14 чер 2022
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Ліги націй Польща – Бельгія.

Матчі бельгійців, на мій погляд, поки найбільш видовищні у цьому сезоні Ліги Націй. То вони з тріском виспляться під натиском нідерландців, то одразу після цього каменя на камені не лишають від поляків. Ніби білка в колесі, крутився Дронговський тоді у воротах. Пропустив 6 і ще двічі по 6 разів рятував команду від неминучого.

Тобто відкритий футбол «червоних дияволів» – як лотерея. Попре гра – винесуть суперника вперед ногами. А як ні, то буде біда. В атаці у поляків тиждень тому виднілося небагато ресурсу, аби створити бельгійцям ті самі проблеми. Здається, Міхневич ще не до кінця намацав потенціал цієї збірної. Хоча дуже старається, і з боку гравців помітна віддача.

Але у щільному графіку матчів на перший план часом виходить не індивідуальна майстерність, яка у суперника явно вища, і інколи навіть не тактична оздобленість, а банальна свіжість. У кого її буде більше у четвертому матчі за два тижні – той і візьме гору. Припускаю, що в арсеналі Мартінеса куди солідніший тай кадровий вибір, при якому не особливо страждає загальна сила складу. Відтак і підсумок гри для мене наперед очевидний.

Виграй гроші і футболку збірної з автографом Бєсєдіна!

Ординар: Виграш
Ліга націй
21:45/14 чер
Польща – Бельгія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
Вітальний безумовний фрібет від VBET
Зроби ставку експрес від 100 грн на три події чи більше (з коефіцієнтом 1.2 для кожної) у VBET та отримай фрібет до 1 500 грн, незалежно, чи твоя ставка виграє чи програє. Якщо ставка виграла, отримай 50% від суми ставки у вигляді фрібету. Якщо ставка програла, отримай 100% від суми ставки у вигляді фрібету.
295
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі