Польща – Австрія. Прогноз і ставка Олексія Андронова

21:45, 09 вер 2019
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч Польща – Австрія в кваліфікації Євро-2020. Зустріч відбудеться в понеділок, 9 вересня, на стадіоні «Народови» в Варшаві. Наш експерт в майбутньому матчі ставить на те, що гості не програють.

Один з найбільш заплутаних матчів тижня, в якому важко знайти фаворита. Але поляки останню гру програли, незважаючи на те, що у них присутні два таких футболісти, як Левандовскі і Пьонтек. Це не допомогло польській збірній домогтися результату.

Австрія якраз ожила. Заграла вона зовсім в інший футбол. До того ж австрійці в березні програли на своєму полі Польщі, вони бажають реваншу. Виграш на виїзді може позначитися на перспективах команди. Це та група, де кожне очко на вагу золота.

Виходячи з сьогоднішнього стану, мені здається, австрійська збірна виглядає трохи краще. Той же Левандовскі перебуває в такій зоні комфорту, що міг і заснути. А чи є у польської команди з цим набором виконавців якийсь варіант B, я абсолютно не впевнений.

Виходячи з коефіцієнтів, а там Польща явний фаворит, виберу ставку «Австрія не програє» за 1,59.

Ординар: Виграш
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/9 вер
Польща - Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0