Польща – Австрія: прогноз і ставка Максима Гіленка

19:00, 21 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Євро-2024 Польща – Австрія.

Австрія захопила якістю гри проти французів. Дрімтім, у якого всі зірки навіть у стартовий склад не поміщаються, намучився і лише через кров, піт і сльози (причому кров особисто Кільяна Мбаппе!) здолав австрійців. Здолав, напевно, все-таки справедливо, але це не скасовує факту, що австрійці показали себе з найкращого боку і можуть боротися навіть із голландцями за друге місце.

А вже про перемогу над поляками взагалі можна говорити як про обов’язкову програму. З групою, звичайно, дуже сильно не пощастило – немає груші, на якій можна відпрацьовувати удари – але Австрія просто в іншому всесвіті щодо системності.

Австрія за мірками збірних у принципі унікальна у цьому плані. Ральф Рангнік роками вибудовував систему «Ред Булла», дотягнув до «Лейпцига» та «Зальцбурга» безліч хлопців, про яких раніше ніхто не знав – і тепер очолив збірну, в якій людей 10, яких він знає найкраще у світі. Поляки, в той же час, за останні два роки пережили три тренерські відставки і перебувають у явній кризі пошуку, не розуміючи, який футбол будувати.

https://www.youtube.com/watch?v=uhnxWBqVvbY

Ймовірно, у другому турi вже вийде Роберт Левандовські – і це… тільки знижує шанси «Кадри», якщо бути чесним. Королю потрібний почет, і якщо в елітних командах форвард демонструє всі найкращі якості, то у збірній забиває слабакам, а на великих турнірах демонструє найгірші. Він грає надто глибоко, маже всі важливі моменти, та й приїжджає на турніри часто не готовим, хворим. Загалом, не вірю в ренесанс від поляків.

Конкурс до матчу Словаччина – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Словаччина – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група D. 2-й тур
19:00/21 чер
Польща – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі