Польща – Австрія: прогноз і ставка | Інтенсивність і фізика лягають за основу

19:00, 21 чер 2024
Оглядаємо дуель 2-го туру у квартеті D, де між собою силами поміряються два невдахи старту форуму. Розбираємо, чи вдасться Рангніку скористатися кадровою знекровленістю суперника.

Австрійці під керівництвом Рангніка – це про пресинг, високі швидкості й перевагу над суперниками у фізичній готовності. В поєдинку першого туру Австрія заслуговувала на нічию. Банально забракло індивідуального класу в окремо взятих епізодах. За фактом, із найскладнішим суперником у групі «червоно-білі» вже зіграли. Відтепер час починати набирати заповітні бали. Конкретно у матчі проти Польщі (головного аутсайдера групи D) Забітцер і компанія не мають права на помилку, якщо планують кваліфікуватися до 1/8-ї фіналу. У разі осічки проти «кадри», проблематично розраховувати на успіх проти Нідерладів в матчі №3.

https://www.youtube.com/watch?v=uhnxWBqVvbY

Що цікаво, Австрія жодного разу не перемагала Польщу в офіційних зустрічах, починаючи з далекого 2004-го. У відбірному циклі на мундіаль 2006 австрійці двічі поступалися полякам (1:3, 2:3). На Євро-2008 майбутні суперники розписали мирову на груповому етапі (1:1), а у кваліфікації на Євро-2020 «кадра» взяла чотири бали в дуелях із «червоно-білими» (гостьова вікторія 1:0 й домашня нічия 0:0). Виходить так, що польські «орли» стилістично не зручні австрійцям своєю в’язкою і повільною манерою гри. Але… Польща ще не грала з Австрією версією Рангніка.

«Кадра» сподобалася проти Нідерландів своїм бажанням. «Орли» терпіли й втримували нічию до останнього з «помаранчевими», пропустивши заслужений м’яч від Вегхорста в останній 10-хвилинці. Все ж таки сучасній Польщі не вистачає креативу попереду, та й є сумніви, що за нинішніх кадрових втрат підопічним Пробежа вдасться забивати у кожній зустрічі. Нинішня Австрія вища класом за свого майбутнього опонента, з поставленою швидкісною грою. Саме висока інтенсивність, котру задаватимуть австрійці, здатна розбивати силовий футбол опонента.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група D. 2-й тур
19:00/21 чер
Польща – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі