Поклюка. Жінки. Спринт. Прогноз Олександра Золотогорського

15:30, 18 гру 2015

Спортивний коментатор каналу 2+2 Олександр Золотогорський продовжує аналізувати третій етап Кубка Світу з біатлону – у словенській Поклюці. Другий старт – жіночий спринт. І наш експерт готовий поділитися ризикованою ставкою з великим коефіцієнтом. 

Проаналізуємо жіночий спринт, але ще раз попереджаю, це час для спостережень – не треба пірнати в гру з головою. Чоловічий спринт оцінюю позитивно. Помилився з оцінкою Якова Фака. Ніхто не міг спрогнозувати, що він просто стане після першої стрільби. Взагалі у словенців були явні проблеми з намащуванням лиж. А Фак, схоже, був ще й не зовсім здоровий. Інакше його повільний біг ніяк не поясниш. Втім, в іншому все добре – якщо ви стежили за твіттером і скористалися порадою грати проти Пайффера, що вийшов на трасу після хвороби, я вас вітаю. Арнд не схибив жодного разу, але з важким рельєфом Поклюки не впорався, програвши ногами навіть тому ж Факу.

Що сказати про жіночу гонку? Традиційно складність траси в Поклюці використовує Кайса Макарайнен. Але! Зараз і не скажеш, що вона в чудовій формі. І ногами виграє рідко. А стрільба дуже сильно страждає. Жодного разу на нуль Кайса не відстрілялися. Проблеми дуже серйозні – особливо в стійці. І з іншого боку, тіньовий фаворит – Доротея Вірер. Італійка вже багато позитивних емоцій мені принесла. Хоча б згадати естафету в Гохфільцені, коли вона вирвала фініш у Пройсс. А у високогір’ї італійка взагалі відчуває себе прекрасно. Вона стабільно посідає тут високі місця. І зверніть увагу на швидкість її стрільби, вона тільки завдяки цьому виграє в суперниць достатньо багато дорогоцінних секунд.

Вважаю, що порівняння Вірер проти Макарайнен на коефіцієнті 2.7 на Favbet – явний перекос. Тим паче, на тих же 2.7 з Макарайнен порівнюють Гьосснер. Якби дали на рівних Вірер і Гьосснер, я б навіть не думав. Італійка – один з головних претендентів на перемоги в Поклюці. Спробуємо цим знанням скористатися і ризикнути.

За українками поки просто стежимо уважно. Це традиційно поганий етап для нас. Але, можливо, пан Урош Велепець щось придумає. Наш новий тренер постійно дивує результатами наших дівчат. Хто б міг уявити, що Підгрушна стабільно буде однією з найкращих по швидкості на останньому колі?! Ні, грати проти українок поки не варто.

Ординар: Програш
Кубок Світу з біатлону
15:30/18 гру
Поклюка. Жінки. Спринт
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0