Поклюка. Жінки. Спринт. Прогноз Олександра Золотогорського

15:15, 09 гру 2016
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський прогнозує жіночий спринт в Поклюці. І визначає фаворита. 

Жіноча гонка складніша для прогнозування. Там є цікавий нюанс. Під час перегонів сонце зайде за гори, потемнішає. Картинка буде гарна. Але цей момент додає зайві розрахунки для нашого прогнозу. Чому Велепець поставив Джиму і Підгрушну (а також Бондар – спринт її стихія) на останні номери? Бо сонце не грітиме, траса стане глянцевою, можливо це додасть швидкості. Та й стрілятиметься легше, коли освітлення стабілізується (щоправда Підгрушна не дуже полюбляє стрільбу вечорами).

На Джиму, тим не менш, хочеться зіграти. Вона в порядку! І Велепець на свою домашню гонку її підготував добре. Ідеально зіграти її наприклад проти Хільдебранд, яка в Естерсунді не демонструвала гідну форму! Parimatch дає таку можливість за 1.85.

А ще тут круто виступає Макарайнен. В штиль вона може стріляти нормально. А біжить Кайса у високогір’ї просто неймовірно. Скидає ногами шалені секунди. У минулому році тут виграла мас-старт. Постійно була найшвидшою. Знаєте, що? Не хочу гадати, кого Кайса обжене. Ризикну. Просто поставлю, що вона буде в трійці! 2.2 на Marathonbet!

Ординар: Програш
Кубок світу
15:15/9 гру
Поклюка. Жінки. Спринт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок світу
15:15/9 гру
Поклюка. Жінки. Спринт
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Неактуальні бонуси від букмекерів
VIP-програма «Парі-Матч»
Букмекерська контора «Парі-Матч» пропонує гравцям своєрідну VIP-програму: клієнт може замовити підвищений коефіцієнт для своєї ставки, якщо її розмір перевищує 1000 доларів США (еквівалент в іншій валюті рахунку).
658
Всі бонуси Parimatch
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі