Поклюка. Чоловіки. Спринт. Прогноз Олександра Золотогорського

12:30, 09 гру 2016
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і спортивний коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський допомагає зробити ставки на першу гонку другого етапу Кубка світу з біатлону в Поклюці. Стартуємо чоловічим спринтом. 

По-перше, про особливості траси і погоду. Минулого сезону етап в Поклюці був третім за ліком. Зараз відбувся дуже різкий перехід із рівнини у високогір’я. Хто буде до цього краще готовий – поки важко зрозуміти. Треба подивитися спринт якраз для того, щоби зробити певні висновки з цього питання.

Але дещо зіграти можна. Погода в Поклюці – чудова. Це вам не вітровий Естерсунд, який продувається з усіх боків. Тут вітру практично нема. Штиль! І багато хто вистрілить в нулі. Є шанс у бігунів і вони мають цим користатися, тим паче – у спринті.

Отже, мені шалено подобається ставка на те, що Юліан Еберхард буде найкращим серед австрійців. Це абсолютно логічно. А Marathonbet дає нам коефіцієнт 3.08. У Естерсунді, в єдиний день, коли стишився вітер, Юліан вже використав свою можливість. Був п’ятим із двома промахами. Едер зробив один і поступився йому 35 секунд (тобто Еберхард міг ще раз хибити і впевнено перемагати), а Ландертінгер двічі не влучив у мішень і програв 55!

Так само, один із фаворитів – Бенедикт Долль. Він один із найшвидших біатлоністів. По цьому показнику в спринті Естерсунда поступився лише Фуркаду і тому ж реактивному Еберхарду. Але стріляє він стабільніше австрійця. І короля-ветерана Бьйорндалена має обіграти в штиль. 1.97 – на перемогу німця.

Ординар: Програш
Кубок світу
12:30/9 гру
Поклюка. Чоловіки. Спринт
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Кубок світу
12:30/9 гру
Поклюка. Чоловіки. Спринт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі