Північна Ірландія – Німеччина. Прогноз і ставка Вадима Скічка

21:45, 09 вер 2019
Центральний поєдинок понеділка відбудеться у Белфасті. Лідери групи С прийматимуть німців. Саме так, Німеччина не є лідером квартету, позаяк днями поступилася у домашній грі Нідерландам. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко передбачає, що господарі чинитимуть завзятий опір іменитішим гостям.

Північна Ірландія очолює групу, де окрім них є Німеччина та Нідерланди, в першу чергу завдяки календарю. Острів’яни двічі зустрічалися з Естонією та Білоруссю та здобули 12 очок з 12 можливих. Попереду у команди Майкла О‘Ніла значно складніші іспити, перший з яких уже у понеділок на «Віндзор Парк» проти чотириразових чемпіонів світу. Тому першочергове завдання Північної Ірландії – стримати німецьку атакувальну машину. Не виключно, що острів’яни діятимуть у п’ять оборонців. Що менше гості матимуть нагод, то ліпше.

«Бундесманшафт» після несподіваної поразки від Нідерландів буде ще більш вмотивований. Розлючені німці два найближчі офіційні матчі зіграють на виїзді та розраховують набрати у них шість очок. За останні три роки Північна Ірландія та Німеччина зустрічалися тричі: у кваліфікації на чемпіонат світу 2018 та на Євро-2016 у Франції. У всіх випадках переможцями були німці. 1:0, 2:0 та 3:1. Рахунок 3:1 – це поки крайній матч двох суперників на полі острів’ян. Німці тоді швидко забили двічі, а їхній третій гол і єдиний північноірландський сталися під кінець гри.

Пропоную зіграти проти беззаперечного є фаворита зустрічі та повірити у міцність оборони команди господарів. Зрештою, для Північної Ірландії ця гра буде своєрідним моментом істини, який дасть відповідь на запитання, чи гідні вони зіграти на Євро знову, чи топи на кшталт Німеччини та Нідерландів їм навіть вдома здатні набити повну торбу?

Ординар: Виграш
Євро-2020. Кваліфікація
21:45/9 вер
Північна Ірландія - Німеччина
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Безкоштовні ставки
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0