Північна Ірландія – Італія: прогноз і ставка. Без права на помилку

21:45, 15 лис 2021
Грає
Вирішальний матч для чинного чемпіона Європи. Сьогодні Італію влаштує результативна перемога, щоб убезпечити своє перше місце від зазіхань Швейцарію. Гадаю, невмотивована Північна Ірландія не зможе завадити планам колективу Роберто Манчіні. Граємо два ординари із коефіцієнтами 1,70 та 1,85.

Господарі завершують відбір домашнім матчем проти новоспеченого чемпіона Європи. Першу очну ставку з італійцями у Пармі Північна Ірландія програла 0:2, швидко пропустивши за стартові 45’ хвилин. Звісно, без особливої турнірної мотивації грати досить складно, але знаючи характер колективу Іана Баракло, можна очікувати від ірландців гідного супротиву в рідних стінах. Дійсно, у Белфасті «Зелено-біла армія» в рамках цього відбору не програла жодної гри, навіть не пропустила. Пригадати можна героїчні 0:0 проти Швейцарії, коли фаворит не реалізував пенальті.

Італія сама створила собі додаткові проблеми. Жоржиньйо з точки знову не переграв Яна Зоммера, а мирова 1:1 залишила ситуацію в групі без змін. Тепер команді Роберто Манчіні потрібно вигравати та забивати принаймні двічі, щоб гарантувати собі першу позицію. Скоріш за все, Швейцарія у паралельній грі вдома точно мінімум тричі відзначиться у воротах Болгарії. Поки в Італії перевага в забитих/пропущених +2. Тому сьогодні гостям дійсно не можна покидати «Віндзор Парк» без влучних пострілів. Атакувальному тріо Белотті – Інсіньє – К’єза варто показати усі свої козирі.

Північна Ірландія у цьому відборі більшість ігор провела без забитих голів. Господарі поля мають показник 6:7 у графі забиті/пропущені. Неприємний суперник для фаворитів, адже грає у закритій манері. Італія пропустила за весь відбір лише двічі, обидва рази вдома (1:1 з Болгарією та Швейцарією). У гостях «Squadra Azzurra» за попередні 10 ігор виграла 8 разів, а у власні ворота пропустила усього одного разу. Більше того, у семи випадках Італія забивала мінімум двічі.

Виходячи з усього вищенаведеного, пропоную зіграти два ординари. Перший стосується мотивації гостей перебити показники конкурента у паралельній грі: «інд. тотал Італії більше 2» за коефіцієнт 1,70 від БК Favbet з шансом на повернення. Друга ставка напрошується по ідеальним показникам гостей при обороні власних воріт на виїздах: «Італія переможе і не пропустить» за коефіцієнт 1,85 від БК Marathonbet.

Ординар: Програш
Відбір на ЧС-2022, група «C»
21:45/15 лис
Північна Ірландія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Відбір на ЧС-2022, група «C»
21:45/15 лис
Північна Ірландія – Італія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
329
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі