Підсумки Євро-2024. Група «В»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 24 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про підсумки в групі «В» на Євро-2024.

Турніри збірних – час казок, «попелюшок». Дуже коротка дистанція, напіввипадковий набір гравців та тренерів, відсутність команд без слабких місць таким речам сприяють – особливо на стадії групи, де ще й багато грандів грають не на повну силу. І коли є можливість поставити на успіх команди, яка так класно зіграла два останні чемпіонати світу, за таким розкішним коефіцієнтом – цим треба користуватися.

Фаворитом букмекери завзято вважають іспанців. Я б у них не вірив – по-перше, саме через те, що такі команди групу розпочинають досить спокійно. Навіть команда мрії, дрімтім імені дель Боске розпочала ЧС-2010 із програшу швейцарцям. По-друге… Ви їхній нинішній склад бачили? Це ж просто сміх: над тією ж Україною якщо і є перевага, то дуже тонка.

Хорватія чудово готова: у неї серія із шести виграних матчів поспіль. Хорватія виключно серйозна, коли справа стосується груп: вона вигравала групи і з іспанцями, і з аргентинцями, причому з виграшем очних матчів і в тих, і в інших.

У Хорватії, звичайно ж, дуже сильний склад, зірок як мінімум не менше, ніж у італійців та іспанців – при цьому Далич відчуває свою команду набагато краще, ніж де ла Фуенте і Спаллетті свої. Загалом, пропоную повірити у «Шашкових».

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024
22:00/24 чер
Переможець групи «В»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі