Підсумки Євро-2024. Група «Е»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 22 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про підсумки в групі «Е» на Євро-2024.

Може, звичайно, вже завтра ми гірко з цього прогнозу посміємося, але «на березі» немає жодного приводу вважати наших сусідів кимось, окрім масовки чемпіонату Європи.

Тут треба починати з того, що і група румунів була максимально сірою. У компанії з Косово, Андоррою, Швейцарією та Ізраїлем навіть Білорусь набила 12 очок – зрозуміло, що Румунія вийшла парадним маршем. Але чим ближчий чемпіонат Європи, тим менше розуміння, як ця команда планує атакувати та набирати очки. 0:0 із Ліхтенштейном дуже схожі на вирок.

Румунія – типова слабка команда, яка опинилася на Євро лише завдяки розширенню турніру. З династійністю: колись її тренував Луческу-молодший, а зараз тренує Йорданеску-молодший (Йорданеску-старший приводив «Стяуа» до перемоги у Кубку чемпіонів). З куражним воротарем: Молдована за безліч яскравих сейвів підписав сам «Атлетіко». З династійністю-2: син Георге Хаджі став такою собі пам’яткою збірної.

Але Едвард Йорданеску мало чим себе показав як тренер і, можливо, посаду отримав саме завдяки протекції батька, Яніс Хаджі не потягнув навіть «Алавес» – і навіть Молдовану можуть сильно погіршити форму півроку сидіння в запасі. Румунія, мабуть, вип’є в когось багато крові (не хотілося б, щоби у нас), але навряд чи щось створить і придумає сама.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024
22:00/22 чер
Група Е
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі