Підсумки Кубка Америки 2024: прогноз і ставка Максима Гіленка

03:00, 15 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про підсумки Кубку Америки 2024.

Як би нудно це не було, але все йде до того, що діючий переможець Копа Америка захистить свій титул, а «Альбіселестес» виграють черговий Кубок.

Вони занадто довго цього чекали. Занадто довго були об’єктом глузувань: як же, у вас нібито найкращий футболіст в історії, а ви навіть удома (буквально вдома: у 2011-му Копа пройшла в Аргентині) не можете нічого виграти. З 1993-го очікування нових Кубків розтяглося майже на 20 років, включило купу образливих срібних медалей для Срібної країни – і ось, коли надія вичерпалася, трофеї раптово пішли один за одним.

Насамперед, звичайно, Скалоні великий молодець. Він зміг знайти у грі баланс, забезпечити ідеальні умови для реалізації генія Мессі. При цьому важливо, що довгі роки очікувань мотивував менших аргентинців повертати ніс від «невидовищного» футболу. Потрібно для перемоги три опорники – значить, гратимемо з трьома. Думаю, що 10-15 років тому так грати тренеру не дозволила б вибаглива аргентинська громадськість.

Та не можна не відзначити про кризу конкурентів. Бразилія втратила два роки на пошук тренера і зрештою їде на турнір з варіантом, який і до топ-5 претендентів спочатку не входив. Уругвай Б’єлси хороший, але команди Б’єлси не виграють титули. США просто не вистачить якості складу. Тож, гадаю, чемпіон не зміниться.

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2024
03:00/15 лип
Переможець Кубка Америки 2024
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі