Петра Квітова – Марія Саккарі: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:00, 04 вер 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Петра Квітова – Марія Саккарі у 3-му колі US Open.

На мій погляд, це зустріч рівних суперниць. Шанси приблизно рівні. Поки ані та, ані інша не програла жодного сету на цьому US Open. Але, на мій погляд, суперниці у Саккарі були складнішими. Костюк, молода й зухвала, завжди дуже небезпечно. І Катержина Синякова дуже хороший сезон проводить, впоратися з нею часом буває складно. Квітова обіграла Херцог і Крістіну Плішкову. Було б дивно побачити інші результати.

Важко мені вибирати між цими тенісистками. У них й за особистими зустрічами близький рахунок – 3:2 поки що веде Петра Квітова. Але по тому, що я бачу, Саккарі дуже впевнена в собі, заряджена. Це дуже добре відчувається. На неї часом навіть страшно дивитися, погляд «спопеляє»! А Квітова непередбачувана. Через стільки травм вона пройшла. Навіть у цьому сезоні не раз вона з матчів знімалася. Програти зараз може в будь-який момент. І, думаю, в затяжному матчі, який дуже ймовірний, вона не зможе переграти грекиню, яка фізично готова приголомшливо.

Ризикну поставити на перемогу Марії Саккарі.

Ординар: Виграш
US Open. 3-є коло
19:00/4 вер
Петра Квітова – Марія Саккарі
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
296
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі