Петра Квітова – Еліна Світоліна. Прогноз Ганни Чакветадзе

18:30/11 сер '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Петра Квітова – Еліна Світоліна в чвертьфіналі жіночого одиночного розряду Олімпійського тенісного турніру, який відбудеться ввечері в четвер в Ріо-де-Жанейро. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі дівчата влаштують серйозну боротьбу, в ході якої буде зіграно більше 21,5 геймів.

Дуже складно зрозуміти, що чекати від цієї гри. Тут може трапитися все що завгодно. І три затяжних сети можна чекати, і два швидких, причому в будь-яку сторону. Тут багато що залежить не тільки від готовності, адже готові дівчата здорово, судячи з минулих зустрічей, а й від психології. За особистими зустрічами попереду Квітова 2:1. Але я б не сказала, що все для неї легко склалося в останній зустрічі в Дубаї.

Українка обігравала чешку, розуміє, що для цього потрібно. Але боюся, перемога над Сереною зіграє злий жарт з Еліною, і вона не зможе психологічно відновитися. У той же час у Квітової була нервова гра з Катею Макаровою, дівчата помилялися дуже багато. Не думаю, що Петра буде дуже вже свіжою сьогодні. Веду я до того, що в цій зустрічі дівчата зіграють більше 21,5 геймів.

Насправді, вважаю, що Квітова повинна перемагати. Але як тільки я ставлю на Петру в цьому році, то програю. Це з тієї ж опери, впаде тобі цегла на голову чи ні. Ось таким чином і з Петрою, виграє вона легко або взагалі програє.

Ординар: Програш
Петра Квітова – Еліна Світоліна
11.08.2016 18:30 ЕЕТ
Олімпіада-2016. Жіночий одиночний розряд. чвертьфінал
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.06.2017 по 30.06.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0