Петра Квітова – Еліна Світоліна. Прогноз Ганни Чакветадзе

10:00/06 лис '16

Відома тенісистка, екс-п’ята ракетка світу, яка завоювала 8 титулів на різних турнірах WTA, коментатор телеканалу «Євроспорт», експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе спрогнозувала матч Петра Квітова – Еліна Світоліна у фіналі турніру WTA Elite Trophy, який проходить в китайському Жухай. Зустріч відбудеться днем у неділю. Наш експерт вважає, що в майбутній зустрічі чешка впорається з українкою за два сети.

Вперше за довгий час Петра Квітова не потрапила на підсумковий турнір, і в Жухаї вона всім намагається показати, що це була прикра випадковість. Всі свої перемоги Квітова одержувала з легкістю, нікому не вдається зав’язати боротьбу в матчі з нею. Для себе чешка грає практично безпомилково. Я бачила Квітову до цього в фіналі Люксембургу, і там Нікулеску просто вимотала її своїми різаками. Розгромно перемогла румунка. Такий стиль незручний для Квітової. А тут їй в фіналі грати з Еліною Світоліною, яку вони тричі перемагала останнім часом взагалі без всяких питань. На Олімпіаді – 6:2, 6:0, на US Open – 6:3, 6:4, в Вухані – 6:3, 6:1.

Не думаю, що з того часу Світоліна стала грати сильніше. Вона здивувала, перемігши Конту, ніяк не могла собі такого уявити. Але сил було витрачено чимало. Ну і до того ж та гра без вигадки, яка властива Світоліній, зручна Квітовій. Чешка грає приблизно в тому ж стилі, тільки у неї удари набагато могутніші. Вважаю, що вона виграє фінал у двох сетах.

Ординар: Виграш
Петра Квітова - Еліна Світоліна
06.11.2016 10:00 ЕЕТ
Турнір WTA Elite Trophy. фінал
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0