Перу – Канада: прогноз і ставка Максима Гіленка

01:00, 26 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Кубка Америки 2024 Перу – Канада.

Незвично ставити на Канаду десь за межами льодових видів спорту, але така вже сила їх мігрантів (причому в обидві сторони: як людей, які емігрували до Канади та грають у улюблений «соккер», так і нащадків канадців, які асимілювалися в інших країнах), що лише їх достатньо, щоб обгрунтовано претендувати на виграш у непоганого суперника на дуже представницькому турнірі.

Але нинішній Перу – саме непогана команда. Вона має багато гравців, які ще 2018-го брали участь на чемпіонаті світу – і часом здається, що їх занадто багато. Паоло Герреро у 40 років досі грає за «інків», хоча навіть у рідному чемпіонаті грає за нетоповий клуб. Гаразд, Герреро легенда – але Карлос Самбрано, який був сто разів переламаним ще на момент трансферу в «Динамо» 6 років тому, досі у цій заявці. І взагалі, на манежі ті ж самі: Лападула, Адвінкула, Куева, який вже навіть команду знайти не може і приїхав у статусі вільного агента…

Потрібно будувати щось нове, але, судячи з усього, нема з кого. Зважаючи на все, творець цієї команди Рікардо Гарека саме тому вирішив піти зі збірної Перу. У Канади дуже молода (всього одна людина старше 30) і набагато зоряніша (Альфонсо Девіс – просто супертоп, Дейвід на підході до того ж рівня) команда – це має позначитися.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2024. Група А. 2-й тур
01:00/26 чер
Перу – Канада
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі