Перу – Чилі: прогноз і ставка Максима Гіленка

03:00, 22 чер 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч групового етапу Кубка Америки 2024 Перу – Чилі.

Оце вогонь буде на трибунах! Мало того, що Чилі та Перу – в принципі найважливіші суперники один для одного (це суперництво називається «Pasific Derby» і пов’язане із спільним поділом тихоокеанського узбережжя), так ще й останнє призначення у «Ла роху» додало перцю.

За сім років роботи у збірній Перу Рікардо Гарека набув історичного статусу. При ньому команда вперше з вісімдесятих років відбиралася на чемпіонат світу, вперше з сімдесятих виходила до фіналу Кубка Америки і взагалі стала силою, якої не була з дуже давніх часів. І в Перу Гареку не просто любили – обожнювали! Коли він у 2018-му подумував про звільнення, фанати скидалися на викуп сторінки в аргентинській (а Гарека – насамперед легендарний форвард збірної Аргентини) газети з проханням залишитися.

Але 2022-го року Гарека таки пішов (відмовився від скорочення зарплати), а нещодавно прийняв Чилі. Незважаючи на те, що він, повторюся, навіть не перуанець, у Перу його жваво зненавиділи і навіть вимагали рекламу з його участю більше на перуанському ТБ не показувати. І ось, сьогодні Гарека вперше виведе команду проти перуанців.

Мотивація перуанців буде просто унікальною. Майже весь склад цієї команди працював з Гарекою – і якщо навіть не ображений на нього, то точно буде мотивований довести, що Рікардо пішов на пониження. У Чилі дуже віковий склад, я в нього просто не вірю – і, гадаю, з урахуванням таких вступних розпочати турнір з перемоги він не зможе.

Ординар: Виграш
Кубок Америки 2024. Група А. 1-й тур
03:00/22 чер
Перу – Чилі
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі