Педді Пімблетт – Джордан Левітт: прогноз і ставка | На обрії ліверпульське божевілля

23:30, 23 лип 2022
До чергового номерного турніру залишився один тиждень, а поки що обмежуємося рядовою нічкою UFC Fight Night, в якій особливу увагу звернемо на бій у легкій вазі до 70.3 кг між представником Ліверпуля та уродженцем Невади.

Рік тому було багато розмов відносно нового підписання в UFC. Британця Педді Пімблетта порівнювали з Конором Макгрегором в плані треш-току. По факту ж ліверпулець схожий з ірландцем в аспекті погомоніти на публіку й спіймати хайп у соціальних мережах, а от в клітці справи йдуть так скажемо зі змінним успіхом. Педді може проявити себе як в стійці, так і в партері, але в той же час існує і зворотній бік медалі. Наприклад з більш габаритними суперниками, всі козиря британця тануть на очах. На кар’єрній дистанції це суттєва проблема.

З приводу опонента Пімблетта в особі американця Джордана Левітта, тут хочеться плакати, коли дивишся на роботу в стійці цього бійця. Не на сміх сказано, але складається враження, що Левітт, виходячи в октагон, забуває взяти з собою руки. В стійці він б’ється виключно ногами, намагаючись працювати лоу-кіками. Козир Джордана – це навички в джиу-джитсу, ось тільки з переводами в партер у нього виникають проблеми.

Загалом, дивлячись на арсенал дій американського бійця, мимоволі постає питання, як він може перемогти в прийдешньому бою? Враховуючи той факт, що Левітт ще й суттєво просаджується по кардіо, єдиним ключем до успіху залишається спроба нав’язати боротьбу в першому раунді та вийти на якийсь задушливий прийом. Власне, в цьому і полягає вся обмеженість андердога.

Якщо розглядати найбільш реальні варіанти, то бачиться дострокова перемога Пімблетта в першому-другому раунді. Незважаючи на те, що британець є чемпіоном з греплінгу на регіональному рівні, у конкретно взятому поєдинку йому краще намагатися вести бій у стійці, адже в такому разі суперник не становить жодної загрози взагалі.

Не виключено, що уродженець Ліверпуля спробує повторити сценарій бою річної давності проти Ведраміні, якого він нокаутував вже у першому раунді. В будь-якому випадку, габарити на боці фаворита, а значить, у нього буде перевага і на ногах, і на землі. Пропоную грати дострокову вікторію одіозного Педді й нічого більше не вигадувати.

Ординар: Виграш
UFC Fight Night
23:30/23 лип
Педді Пімблетт – Джордан Левітт
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
74
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі