Паула Бадоса – Даяна Ястремська: прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

01:25, 10 жов 2021
Експ’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Паула Бадоса – Даяна Ястремська у 2-му колі супертурніру в Індіан-Веллсі.

Паула Бадоса за останній рік отримала статус небезпечного гравця, з яким багато хто не дуже хоче зустрічатися. Є в її грі міць, що дозволяє багато вигравати чисто. В хорошому стані вона готова на великі звершення. Але я б не сказала, що останнім часом все в іспанки виходить. З US Open швидко вилетіла, програвши Грачовій. В Остраві поступилася Контавейт. Далеких проходів давно не було. І це могло похитнути впевненість Бадоси.

Ястремська поступово повертається до нормального графіка. Досить великий відрізок вона пропустила, коли йшла допінгова справа. У підсумку українка знову може виступати. Але оптимальну форму Даяні тільки належить набрати. Поки баланс перемог і поразок в сезоні негативний. Але тут добре стартувала – впевнено перемогла Жакмо.

Мені здається, що потенціал у Ястремської навіть більш серйозний, ніж у Бадоси. І зараз потрібно чіплятися в кожному матчі, щоб і практику отримувати у грі з сильними опонентками, й ставати впевненішою. З такою Бадосою грати, на мій погляд, можна. Іспанка звикла бити щосили, а в Індіан-Веллсі це може привести до ще більшої кількості помилок, ніж зазвичай.

Так що поставлю на перемогу Ястремської хоча б в одному сеті.

Ординар: Виграш
Турнір WTA. Індіан-Веллс. 2-е коло
01:25/10 жов
Паула Бадоса – Даяна Ястремська
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
247
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі