«Парма» – «Дженоа»: прогноз і ставка. «Хрестоносці» повертаються у боротьбу за місце в еліті

21:45, 19 бер 2021
Грає
Відкриватиме програму 28-го туру Серії А поєдинок між «Пармою» та «Дженоа». Зустріч двох колективів з нижньої частини таблиці, яким потрібно набирати очки, аби зберігати місце в еліті, тому в матчі двох аутсайдерів очікую на відкритий футбол, який призведе до забитих голів.

«Парма» в останніх турах показала, що буде боротись за місце в еліті, програвши лише раз за останні 5 турів, і програли лідеру таблиці «Інтеру». А в крайньому турі «розібрались» із «Ромою» 2:0.

А от «Дженоа» навпаки в останніх матчах почала здавати в плані набраних очок, «Грифони» в останніх 6-и матчах набрали лише 5 балів, а це на 4 менше ніж в 3-х матчах до цього, але поки продовжують випереджати зону вильоту на 6 балів.

Я вважаю, що зараз ці команди в рівних кондиціях, і обидві будуть претендувати на перемогу і важливі очки, адже одні хочуть покинути зону вильоту, а інші віддалитись на безпечну відстань. Тому, чекаю, що команди побіжать вперед за перемогою, а тому повинні порадувати голами, адже в обох команд захист не надійний.

Ординар: Виграш
Серія А
21:45/19 бер
«Парма» - «Дженоа»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Увага! Цей бонус не актуальний
31
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі